jari
27 اسفند 1401 - 20:12

مصدومیت ۱۰ نفر در ۲حادثه ترافیکی اصفهان/دست راست یک مصدوم قطع شد

اصفهان – سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان گفت: ۱۰ نفر در ۲ حادثه ترافیکی استان اصفهان مصدوم شدند و دست یکی از مصدومان نیز قطع شد.

عباس عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه ترافیکی در استان اصفهان اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۵ و سه دقیقه به مرکز فرماندهی اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه یک دستگاه تیبا و یک دستگاه ۴۰۵ برخورد کرده‌اند، ادامه داد: این حادثه در محور پلیس راه شاهین شهر به علویجه رخ داده است.

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان با اشاره به مصدومیت ۵ نفر شامل ۲ مرد، یک زن و ۲ کودک ۱.۵ و۸ ساله در این حادثه ابراز داشت: ۳ واحد امدادی اورژانس ۱۱۵ برای امدادرسانی به این حادثه اعزام شد.

وی تصریح کرد: چهار نفر از مصدومان به بیمارستان گلدیس شاهین شهر و یک مصدوم که دچار قطع شدگی دست راست شده بود به بیمارستان کاشانی اصفهان منتقل شد.

عابدی همچنین به حادثه انحراف پراید و برخورد با کوه در محور سمیرم – یاسوج اشاره کرد و گفت: این حادثه نیز ساعت ۱۷ و ۲۱ دقیقه به مرکز فرماندهی عملیات اورژانس استان اصفهان گزارش شده است.

وی با اشاره به مصدومیت ۵ نفرشامل یک زن، ۲ مرد و ۲ دختر در این حادثه گفت: یک واحد امدادی به این حادثه اعزام شده و سه مصدوم این حادثه را به بیمارستان سیدالشهدای سمیرم منتقل کردند.

سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان افزود: ۲ نفر درمان سرپایی در محل درمان شدند و وضعیت مصدومان دیگر نیز پایدار بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1099420